SuperStar 2018

Eliška šokovala porotu SuperStar. Místo zpívání se vrhla na Bena

V sobotu můžete sledovat další díl pěvecké show SuperStar. Před přísnou porotu se i tentokrát postaví desítky soutěžících, kteří se budou snažit přesvědčit, že právě oni by letos měli titul získat.

Před obávanou porotou stane i Eliška. Ta všechny překvapí svým nástupem. Ještě než se představí a stihne se uvést, míří její první kroky k Benovi Cristovao. Je totiž jeho obrovská fanynka a pro fotku s ním by udělala téměř vše.

"Strašně moc se těším na Bena, úplně šíleně," prozradila Eliška. Porota je z jejího přístupu více než překvapená, ale jakmile začne zpívat, vše je prominuto.

Eliška si vybrala píseň od Sii a zpívat bude pro dědečka, který nedávno zemřel. Zaslouží si podle vás postup? Podívejte se v ukázce!

Související obsah

SuperStar sledujte každou sobotu večer na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus. 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz