Zahraničí

Mateřské mléko prodává svalovcům. Vydělala přes sto tisíc

Mateřské mléko prodává svalovcům. Vydělala přes sto tisíc
Zdroj: Profimedia

Každá maminka na mateřské dovolené ocení dobrý přivýdělek. Rafaela Lampourová z Kypru to vyřešila poměrně elegantně. Své mateřské mléko prodává přes internet. Jejími zákazníky jsou převážně muži, kteří se věnují bodybuildingu. Vydělala si tím v přepočtu téměř 130 tisíc korun.

Rafaela porodila syna Anjela před sedmi měsíci a zjistila, že se jí tvoří nadměrné množství mléka. Od té doby prodala na 500 litrů úplně cizím lidem.

Nejprve mléko poskytovala zadarmo ženám, kterým se netvořilo jejich vlastní. Poté však projevili zájem muži. Někteří ji oslovili kvůli fitness účelům, pro jiné je to zvláštní fetiš. A tak Rafaela mléko začala prodávat.

Dnes matka dvou dětí prodává mléko na denním pořádku. "Nejprve jsem začala mléko skladovat v mrazáku, ale bylo ho tolik, že jsem nevěděla co s ním dělat. Začala jsem ho darovat matkám v nouzi a byla ráda, že jsem jim mohla pomoci. Pak začaly přicházet nabídky od mužů," svěřila se Rafaela Dailymailu.

Související obsah

Z počátku prý šlo o muže, kterým mléko pomáhalo v růstu svalů. Pak začaly chodit nabídky od mužů s fetišem. Rafaela prý neví, co s mlékem dělají, ale tvrdí jí, že ho pijí.

Rafaela přiznala, že neví, jak dlouho si takhle ještě bude přivydělávat. Její manžel ji v tom prý však plně podporuje.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Krátká zpráva

Bývalý král Juan Carlos se po letech v exilu vrací do Španělska

Někdejší španělský král Juan Carlos ve čtvrtek přiletí do vlasti po téměř dvou letech exilu ve Spojených arabských emirátech. Tam se 84letý šlechtic uchýlil poté, co ho vyšetřovali kvůli korupci. Úřad španělského generálního prokurátora v březnu jeho případ zastavil. Bývalý panovník hodlá navštívit rodinu včetně svého syna krále Filipa VI. a po víkendu se vrátí do emirátů.

Píše se na Deník.cz