Hurghada

Čech, který zemřel v Hurghadě, měl na těle záhadné štípance!

Čech, který zemřel v Hurghadě, měl na těle záhadné štípance!
Zdroj: Thinkstockphotos

Devětatřicetiletý Čech se nevrátil živý z dovolené v Hurghadě. Do zahraničí odcestoval s manželkou a dětmi ve věku jedenáct a šest let. Muž zemřel podle dostupných informací na selhání srdce. Do nemocnice byl převezen kvůli dýchacím problémům, které měl i jeho syn. Celá rodina má na sobě štípance, zatím však není jasné, co je způsobilo.

Pozůstalí už jsou zpět v Česku. "Děti byly ve Vinohradské nemocnici na vyšetření, protože furt mají problémy, například kašel," řekl zdroj redakci TN.cz. Mluvčí nemocnice však odmítla tuto informaci potvrdit. "Všichni jsou něčím poštípaní a nikdo neví, co štípance způsobilo," dodal zdroj.

Štípance na sobě měl i muž, který zemřel po převozu do nemocnice. "Dotyčný si stěžoval na dýchací problémy již den před tím, proto byl převezen do nemocnice, kde následně zemřel," řekla mluvčí ministerstva Irena Valentová. Problémy s dýcháním měl i jeho syn.

Související obsah

Otec dvou dětí údajně zemřel na selhání srdce. "Jednalo se o dlouhodobě nemocného člověka," dodala Valentová. Rodina požádala o repatriaci těla do Česka. Ministerstvo zahraničí je s pozůstalými kvůli převozu v kontaktu. Mělo by k němu dojít v nejbližších dnech.


Rodina bydlela podle informací TN.cz v hotelu Caribbean World Resorts Soma Bay. Ten leží asi 40 kilometrů od komplexu, kde v roce 2013 zemřely Monika a Klárka Kramné. Podle českých vyšetřovatelů a soudu je měl zavraždit Petr Kramný elektrickým proudem.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz