Povidla

Chytili ho s pusou od povidel. Muž mohl dokousat, pak ho zadrželi!

Chytili ho s pusou od povidel. Muž mohl dokousat, pak ho zadrželi!
Zdroj: TN.cz

Až tři roky za mřížemi hrozí muži (37) z Karviné, kterého policisté viní z víkendového vloupání do pekařství. Chytili ho ještě s pusou od povidel, nechali ho dojíst poslední sousto a pak ho zadrželi.

Zloděje se podařilo dopadnout do hodiny od vloupání jen nedaleko od karvinského náměstí Budovatelů. "Muži zákona zastavili muže třímajíc tlumok na zádech s věcmi z pekařství. Hlídka důvodně podezřelého muže nechala pozřít poslední sousto a zadržela," vysvětlila bližší okolnosti policejní akce mluvčí Zlatuše Viačková.

Policejní komisař známého recidivistu, který má v rejstříku trestů už celkem 16 záznamů, obvinil z krádeže a soudce ho poslal do vazby.

Konkrétně je obviněný z toho, že se během sobotní noci vydal do prodejny pečiva. Rozbil skleněnou výplň vchodových dveří a vešel do prodejny, kde měl ukrást EET pokladnu, shodit na zem tiskárnu a nezapomněl si vzít s sebou ani sladké pečivo.

Související obsah

Stopu zloděje zachytil služební pes Rey. Policisté navíc prohlédli záběry městských kamer, jiní vyslechli svědky a obviněný tak může být odsouzen až k tříletému trestu ve vězení.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz