Uvíznutí

Muž si přiskřípl chloubu v židli, zachránili ho až přivolaní hasiči!

Muž si přiskřípl chloubu v židli, zachránili ho až přivolaní hasiči!
Zdroj: Profimedia

Svým uším nevěřili španělští hasiči, když jim na tísňovou linku přišla prosba o pomoc staršímu muži, který nemohl vstát z plastové židle. Pozoruhodný byl především důvod, proč se muž nemohl pohnout.

Podle volajícího si totiž host jednoho z hotelů ve městě Torrevieja před sprchováním nahý na chvíli sednukl na plastovou židli. A když se o chvíli později chtěl zvednout, zjistil, že nemůže.

V ten moment totiž senior podle britského Daily Mailu zjistil, že mu varlata propadla mezerou mezi plastovými laťkami a nedokáže je osvobodit, aniž by si neublížil.

Špatně pohyblivému muži se pokoušeli pomoct i jeho dva ošetřovatelé, ale ani oni neuspěli. Proto jim nakonec nezbylo nic jiného, než zavolat profesionální záchranáře.


Související obsah

K hotelu nakonec vyjely tři hasičské vozy. Hasiči se chvíli radili, jak muži pomoci a nakonec velmi opatrně odřízli několik laťek skládací židle. To protáhlo ztrapnění uvězněného seniora o další půl hodinu.

Pak se mohl konečně postavit. Poté byl převezen do místní fakultní nemocnice k ošetření. Zasahující hasiči se svěřili, že šlo o jeden z nejkurióznějších výjezdů a že si nejprve mysleli, že si z nich nějaký vtipálek vystřelil.

pez, TN.cz

K tématu Uvíznutí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz