Dcera

Otec zapomněl dcery na benzínce! Všiml si toho po 160 kilometrech

S neuvěřitelným případem se pochlubili němečtí policisté. Na dálniční policii se v sobotu ráno obrátily dvě dívky ve věku 10 a 14 let, které jejich otec "zapomněl" cestou k italskému jezeru Lago di Garda na benzínce. Než si toho muž všiml, stihnul dojet až na rakousko-italské hranice!

Otec se dvěma dcerami z německého města Baunatal vyrazil v sobotu v časných ranních hodinách na výlet k italskému jezeru Lago di Garda. Za Mnichovem zastavil na dálničním odpočívadle Holzkirchen-Süd. Zatímco tankoval, vylezly jeho dvě dcery z auta a šly na záchod.

Toho, že v autě nemá děti, si muž nevšiml a poté, co zaplatil za benzín, zase najel na dálnici A8 a vyrazil směrem k rakouským hranicím. Když se dívky vrátily z toalet, bylo už auto pryč.

Podle webu hna.de dívky prohledaly parkoviště a přibližně po půl hodině se obrátily s žádostí o pomoc na obsluhu čerpací stanice. Ta v šest hodin ráno zavolala policii.

Dívky ale neznaly telefonní číslo na svého otce. Pamatovaly si jen číslo na matku. Žena policistům číslo na mobil sedmačtyřicetiletého muže dala, těm se ale nepodařilo se muži dovolat. Zkoušeli to 48krát!

Související obsah

Zhruba čtvrt hodiny před osmou hodinou se muž přihlásil na operační středisko policistů v jihobavorském Rosenheimu. Policistům přiznal, že toho, že dívky nejsou v autě, si všiml až v Brennerském průsmyku na hranicích Rakouska a Itálie. Od čerpací stanice stihl ujet 160 kilometrů!

Dívky na něj mezitím čekaly na odpočívadle, kde je otec zapomněl. Od zaměstnanců dostaly jídlo a pití. Otce zřejmě žádné potíže se zákonem nečekají. "Musíme zjistit, jestli to nebyl záměrný čin," řekli policejní mluvčí pro web hna.de. Nic tomu ale nenasvědčuje.

ČTĚTE TAKÉ:

Bude z něho dobrý táta? Víme, jak to poznáte!
Máte v pořádku PAMĚŤ? Udělejte si 4 jednoduché testy!

vbo, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz