APLIKACE TN.CZ
Sex

Prezident chce zakázat orální sex: Pusu máme na jídlo, tvrdí

Prezident chce zakázat orální sex: Pusu máme na jídlo, tvrdí
Zdroj: Profimedia

Hodně kontroverzní zákon hodlá prosadit prezident v Ugandě. Chce totiž místním obyvatelům zakázat orální sex. Ústa jsou prý na jídlo, ne na sex.

Obyvatelé Ugandy možná přijdou o další životní radost. Prezident Yoweri Museveni totiž zuří při představě, že jeho ovečky provozují orální sex. Informuje o tom Daily Mail.

Prý se jedná o nechutnou praktiku, kterou do země přitáhli cizinci. "Pusu mám na jídlo, ne na sex. Každý ví, kde má své pohlaví a k čemu slouží,“ snažil se lidem promlouvat do duše prostřednictvím médií. Už dříve se nechal slyšet, že při orálním sexu mohou lidé chytit parazity. Strkají totiž hlavu, kam nemají.

Související obsah

Není to jediný kontroverzní zákon, který prezident v Ugandě zavedl. V roce 2014 v zemi přijali zákon, který zakazuje být gayem. Každý, kdo pravidelně provozuje homosexuální sex, může skončit na doživotí za mřížemi. Trestné také je, pokud víte, že je někdo homosexuál, ale nenahlásíte to.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex se Satanem? Jedině s kondomem! 10 podivných zákonů o sexu
Orální sex? Při nachlazení ho vynechte

mom, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz