Utajený šéf

Pokojská ostře o šéfovi: "Přiblbej, nenechala bych ho ani zametat"

Už ve středu uvede televize Nova první díl nového pořadu Utajený šéf. Vysoce postavení manažeři budou týden pracovat v utajení ve svých společnostech. Jako první se tváří v tvář zaměstnancům postaví hoteliér Lukáš Pytloun. Jakou lekcí pro něj práce v jeho vlastní společnosti bude? První díl si nenechte ujít ve středu 25. dubna od 20:20 na Nově.

V první epizodě nového pořadu Utajený šéf uvidí diváci zákulisí hotelového řetězce. Bývalému sportovci Lukáši Pytlounovi se podařilo vybudovat řetězec, který je největším poskytovatelem ubytovacích služeb v Libereckém kraji. Teď ale na týden odloží kravatu a sako a vyzkouší si, jaké je to pracovat v jeho firmě.

Pokojská Štěpánka, která měla Lukáše v utajení zaučit, se o něm příliš hezky nevyjádřila. "Vošklivej je, připadá mi takovej přiblblej. Já bych ho možná nepostavila před hotel ani zametat," prohlásila razantně žena.

Lukášovi také odhalila, co po sobě hosté v pokojích nechávají. A špinavé nádobí je ten nejmenší problém. "Se vám vys** do postele, nebo najdete semeno na zdi nebo na zrcadle. Nebo najdete celou postel od krve," popisuje Štěpánka.

Podívejte se, v jakém stavu nechávají hosté pokoje:

A proč se Lukáš do pořadu přihlásil? "Chtěl jsem zjistit, jak firma pod mým vedením po patnácti letech vypadá z pohledu zaměstnance a zda jsou moji zaměstnanci v práci šťastní a dávají jí stejně, jako tomu dávám já," prozradil Lukáš.

Související obsah

Když se vrátil do své ředitelské kanceláře, musel zaměstnancům několikrát vysvětlovat, proč pořad vznikl a že to bylo pro dobro společnosti. "Pak jsem se zabýval jednotlivými body, jak společnost posunout dál," dodal Lukáš.


Co coby řadový zaměstnanec své firmy odhalil, se dívejte ve středu od 20:20 na Nově!
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz