Utajený šéf

Šéf David by si nevydělal ani na chleba! Tohle o něm řekl kolega

Už dnes večer se mohou diváci těšit na novou epizodu reality show Utajený šéf! Tentokrát se v přestrojení do své firmy podívá generální ředitel David Vítek. Firma, kterou sám založil a která se zabývá mimo jiné stavebnictvím a zemědělstvím, má miliardové obraty a přes 400 zaměstnanců.

Společnost vyrábí 270 produktů, takže příležitostí, kde testovat zaměstnance, je opravdu spousta. Spolu se šéfem se diváci podívají na střechy, do kanálů i do skleníků.

A právě ve skleníku bude generální ředitel čelit normám, které nastavil dle know-how holandských firem. Sám ale už po pár hodinách zjišťuje, že by si na chleba opravdu nevydělal - na rozdíl od svého školitele, o patnáct let staršího Lubomíra, který nejenže normy plní, ale také dobrovolně opravuje práci po svých méně pečlivých kolezích.

"Jsem hluboce přesvědčený, že málokterý z manažerů, který tyto normy tvoří, je reálně opravdu dělal," hodnotí Lubomír Daňo nevědomky svého šéfa. "Ono se to z kanceláře dobře radí a hodnotí, ale když je pak nastavený limit, v reálu to vypadá skoro nemožně," přiznává nelibě generální ředitel David Vítek, který v plnění nastavených norem zoufale pohořel.

Související obsah

Jak se utajený šéf vyrovná s dalšími náročnými úkoly běžných zaměstnanců? Obstojí, anebo se se zlou potáže? Na to se podívejte už dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz