Královská svatba 2018

Královská svatba se blíží! Nenechte si ujít speciální vysílání

Královská svatba se blíží! Nenechte si ujít speciální vysílání
Zdroj: Profimedia

Už za chvíli začne dlouho očekávaný okamžik, při kterém si princ Harry a americká herečka Meghan Markle řeknou ano. Událost, na kterou se připravují a těší lidé z celého světa, budete moci sledovat v přímém přenosu i na TN.cz a TV Nova.

O královské svatbě se hovoří jako o události desetiletí a lidé po celém světě ji očekávají se vzrůstajícím napětím. Obřad se uskuteční na hradě Windsor a je naplánován na pravé poledne britského času.

U nás tak královská svatba připadá na 13:00, TV Nova a TN.cz v rámci královské svatby nabídne speciální vysílání, které začíná už ve 12:30. V aplikaci TN.cz sledujte přenos v sekci TN TV Vysílání.

Pozemky se pro veřejnost otevřou dříve, oficiální příjezd hostů je pak naplánován od 10:30 (11:30 SELČ), před začátkem speciálního vysílání můžete celou situaci sledovat ON-LINE, kde budeme pravidelně informovat o dění.

Související obsah

Obřadem ale celá slavnost nekončí, novomanželé čeká bohatý program, který končí až večerní recepcí, kterou hostí princ William. Celý program královské svatby najdete ZDE.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz