Sylvester Stallone

Setkání se Stallonem řeší policie! Obrátili se na ni zklamaní fandové

Případ zklamaných fanoušků amerického herce Sylvestra Stalloneho má pokračování. Nadšenci, kteří se těšili, že herce uvidí v Praze naživo. Stallone ale oznámil, že se stal zřejmě obětí podvodu a do Česka se nechystá. Podle informací televize Nova jednatel pořádající firmy Tomáš Blažo je na svém rodném Slovensku zadlužený.

Zklamaní fanoušci přišli ve středu podat na společnost Europa Events trestní oznámení. "Chceme zpět peníze, nebo alespoň nějakou spravedlnost," řekla TV Nova jedna Ivana Steffanová, jedna z fanynek, která za lístky dala tisíce.

Podvedení byli i fanoušci na Slovensku. "Prostě si vzali hromadu peněz a bez mrknutí oka lhali do poslední minuty, " řekli pro TV Markíza. Stejně jako fanoušci v Česku se domáhají vrácení peněz.

Slovenští i čeští fanoušci bombardují policii. Vstupenky na nejslavnějšího filmového boxera mají zaplacené rok. Toužili ho vidět, stisknout mu ruku, vyfotit se a splnit si sen.

"Mě to stálo bezmála 6000. Byla možnost zakoupit vstupenky na pódium přímo vedle pana Stalloneho, za 50 000 korun," prozradila TV Nova podvedená fanynka Ivana Steffanová.

A Stallone o zneužití svého jména v Česku ví. "Nikdo z okolí pana Stalloneho nemá o této události v České republice jakékoliv povědomí," napsal herec na svém webu.

Související obsah

Jednatelem pořádající firmy je 29letý Slovák Tomáš Blažo a stal se jím za pouhých 500 korun. A proč "podniká" z Česka, je celkem jasné. Na Slovensku je na něj vedeno přes 20 exekucí. V Česku na něj zatím podle zástupkyně Exekutorské komory Martiny Houškové se zatím do hledáčku českých exekutorů Blažo nedostal.

Blažovi ale nevycházejí vstříc ani další slibované hvězdy. Přesunutých bylo pět dalších akcí. Na adrese, kde firma údajně sídlí, ji nikdo nezná.

Související obsah

"Jestli se někdo další cítí být poškozen, tak se může obrátit na kterékoli oddělní Policie ČR, podat trestní oznámení a my se jimi budeme zabývat," řekla TV Nova policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Advokát Jan Černý v jednání firmy vidí spáchání trestného činu podvod. Podle slovenských právníků může jít i o klamavou reklamu. Nenaletět podobným podvodníkům je těžké.
 

vbo, Ivan Berka, TN.cz

K tématu Sylvester Stallone

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz