Sylvester Stallone

Češi zaplatili tisíce za setkání se Stallonem. Herec o ničem neví

Do Česka měla už tuto sobotu dorazit hollywoodská hvězda Sylvester Stallone. Jenže nedorazí. Firma Europa Events, která měla jeho setkání s fanoušky v Praze zprostředkovat, prodala lidem stovky vstupenek. Filmový Rocky Balboa na svých stránkách před firmou varuje s tím, že se k nám rozhodně nechystá. Případ bude vyšetřovat policie.

Stovky lidí z Česka a také Slovenska se těšily na své sobotní květnové setkání se Sylvesterem Stallonem. Teď to ovšem vypadá, že svůj idol pravděpodobně vůbec neuvidí.

Sám herec to na svých stránkách potvrzuje. "Událost, jejíž konání společnost Europa Events oznámila online a v níž láká na vystoupení Sylvestera Stallonea v Praze v průběhu května 2018, nemá žádný právní podklad," napsal herec na svém oficiálním webu.

"Myslela jsem si, že si splním sen. Ale bohužel," smutní Ivana Steffanová, zklamaná fanynka z Jablonce nad Nisou.

"Bylo tam napsaný ´Kupujte! Kupujte! Poslední místa!´ Takže ty lidi vybičovali, aby co nejdřív zaplatili. Oni na to měli rok času a teď si to pěkně shrábli a tradá!" rozčiluje se zklamaná fanynka Ywetta Kasanová.

Související obsah

Těžko odhadovat, kolik lidí zaplatilo, ale do arény se jich vejde skoro 18 000. Většina lístků stála od dvou do pěti tisíc. Ivanu Steffanovou vyšla akce na šest tisíc. "Byla možnost zakoupit vstupenky na pódium přímo vedle pana Stalloneho za 50 tisíc. Za možnost si s ním podat ruku," řekla pro TV Nova.

Teď si nejspíš podají ruku s klikou na policejní služebně. Rozzlobení slovenští fanoušci, kteří se do Česka také chystali, už to udělali.

Související obsah

Slovák Tomáš Blažo, který českou firmu ovládá, včera lidem místo peněz rozeslal dopis s tím, že Stallone do České republiky přijede letos v říjnu. Ale telefon už nezvedá. Podle mluvčího hokejové Sparty, pronajímatele Tipsport Arény Praha, Tomáše Zeteka nemá společnost o říjnovém termínu žádné informace.

Firma, která měla světovou hvězdu do Čech přivézt, má sídlo v domě na Praze 6. Jenomže nikdo ze sousedů o ní nic neví.
Zklamaní fanoušci své peníze zatím zpět nedostali. Podle informací TV Nova to není jediná akce, která podnikateli "nevyšla".

vbo, Ivan Berka, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz