Střelba

Střelba v oblíbeném letovisku! Mezi oběťmi je i známá zpěvačka

Střelba v oblíbeném letovisku! Mezi oběťmi je i známá zpěvačka
Zdroj: Instagram

Dva lidé zemřeli po útoku čtyř mužů na noční klub Medusa v tureckém letovisku Bodrum. Mrtvými jsou dvaapadesátiletý majitel klubu a populární turecká zpěvačka Hacer Tülüová. Další čtyři lidé byli při útoku zraněni. Policie zadržela čtveřici mužů, které ze střelby v klubu podezřívá.

K útoku v klubu Medusa v Bodrumu došlo v noci na čtvrtek. Pachatelé zastavili před klubem na ulici Barlar, která je hlavním centrem nočního života v tureckém přímořském letovisku. Vtrhli dovnitř a tam začali po bavících se lidech střílet.

Kulky zasáhly šest lidí. Mezi nimi i dvaapadesátiletého majitele klubu Mehmeta Ali Sürensoye, kterému, stejně jako čtyřicetileté zpěvačce Hacer Tülüové, už záchranáři nedokázali pomoci. Zranění čtyř dalších postřelených, podle jmen, která zveřejnila agentura Haberturk, šlo o Turky, nejsou život ohrožující.

Na nedalekém kontrolním stanovišti zadrželi policisté čtyři muže, které z útoku na klub podezřívají. Na záběrech zveřejněných tureckými médii je také vidět, že policisté prohlížejí stříbrný ford. Tím měli pachatelé na místo přijet.

Videa oblíbené turecké zpěvačky Hacer Tülüové viděly na YouTubu čtyři miliony diváků. Agentura Haberturk připomíná, že se zpěvačka a modelka narodila v roce 1978 rodičům, kteří se z Turecka přestěhovali z Bosny a Hercegoviny.

Související obsah

Zpěvačka měla ráda basketbal a atletiku, v nichž reprezentovala i svou školu. Po dokončení studia se živila modelingem, hrála v divadle a zpívala. V roce 1999 se vdala a o čtyři roky později se jí narodila dcera.

Jeden z hitů zavražděné zpěvačky:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚSIVÁ ZPRÁVA: Známý a nadějný zpěvák ( †20) byl zastřelen! Hvězdy z branže jsou z brutální vraždy v šoku

Bára Basiková truchhlí: Po rozpadu manželství ji zasáhla smrt v rodině!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz