Předpověď počasí

Výhled na měsíc: Na letní pařáky si opět počkáme, potrápí nás déšť

Na tropické letní teploty budeme muset ještě chvíli zapomenout. Podle měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) nás totiž na začátku prázdnin čekají spíš teplotně průměrné dny a častější srážky.

Závěr školního roku bude spíše chladný, oteplí se až o víkendu po předání školních vysvědčení. Začátek července by tak mohl být teplotně příjemný, v dalších týdnech se ale znovu ochladí.

Průměrné denní teploty by se měly pohybovat v rozmezí od 15 do 22 stupňů Celsia, ty noční by ale mohly klesnout až pod 10 stupňů.

Související obsah

"Období od 25. června do 22. července jako celek bude teplotně průměrné. Více srážek očekáváme v nejbližším týdnu a pak v třetím předpovědním týdnu od 9. do 15. července, i když lokálně mohou být na našem území velké rozdíly v celkových úhrnech," uvádí ČHMÚ na svých webových stránkách.

Oproti minulému týdnu ale ČHMÚ nevydal žádnou výstrahu k případným bouřkám.

Předpověď počasí:

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz