Zahraničí

Británií otřásá kontroverzní kniha! Detailně řeší intimní život královny

Nová kniha o nejdéle vládnoucí britské panovnici, tedy o královně Alžbětě II, odhaluje zákoutí jejího milostného života. O pravdivosti zveřejněných informací spekuluje celá Británie.

Tři sta dvacet stran plných intimních podrobností z ložnice britské královny. Autorka nevynechala ani pikantérie z líbánek Alžběty II a prince Filipa. Používá i zdrobnělinu královnina jména, kterou ji oslovují jen její blízcí, tedy Lilibet.

"Sluhové stále mluvili o tom, jak evidentní bylo, že si Lilibet první chvíle rozkoše užívala," popisuje se v knize, ve které dále stojí: "Filip se svěřil svému příteli, že Lilibet má velký sexuální apetit."

Autorka v knize rozebírá i pozdější fáze manželství. Tvrdí, že královna svému manželovi povolila, aby se přátelil s cizími ženami. "Pro Filipa byly jako mazlíčci, jako hračky. Nazýval je svými kamarádkami a sdílel s nimi své koníčky. Byl to pro královnu způsob, jak si ho udržet a zabavit," stojí dál v knize.

Spisovatelka Colin Campbelová dokonce tvrdí, že princ Filip flirtoval i s ní. "Má rád společnost krásných žen. Je to velký lichotník. Neznám hezkou dívku, s kterou by neflirtoval. Dokonce flirtoval i se mnou. Říká věci jako: Dnes vypadáte skvěle. Ale je to flirt," myslí si autorka knihy.

Související obsah

Právě Filipovo flirtování s půvabnými ženami prý vedlo k tomu, že se v londýnských kuloárech začalo říkat, že je královně nevěrný. Pomluvy prý ve vzteku rozšiřovala i královnina sestra Margareth. Autorka tvrdí, že jí pikantní informace poskytlo několik důvěryhodných zdrojů. Mnozí o tom ale pochybují.

"Nikdy jsem neviděla paní Colin Campbellovou s některým ze členů královské rodiny. O královně můžete říct cokoli chcete, protože ona vás nebude žalovat. To ale ještě neznamená, že je to pravda," uveřejnila novinářka Judy Wadeová.

Související obsah

Některé pasáže knihy jsou dokonce tak intimní, že je britské noviny raději nezveřejnily, aby nerozčílily své čtenáře, kteří britskou královskou rodinu milují. Buckinghamský palác knihu odmítl komentovat.
 

Jana Gerleová/klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz