Kruhy v obilí

Lovci UFO bijí na poplach! Na Liberecku se objevily kruhy v obilí

Záhadologové a psychotronici mají po roční pauze opět co luštit. Na jednom poli na Liberecku se objevil obrovský grafický obrazec. Agrosymboly podle odborníků vznikají mechanicky a na vzniku se podílí většinou velká skupina lidí. Jsou ale i odpůrci této teorie, kteří si myslí, že jde o důkaz existence mimozemských civilizací.

Záhadný obrazec o rozměrech 60x40 metrů se objevil na poli v Bohdánkově na Českodubsku v Libereckém kraji. Ať už ho vytvořil kdokoli, jedná se graficky o velmi povedený a také hodně rozměrný agrosymbol.

Zatím o něm vědí jen piloti letadel startující z nedalekých Hodkovic, kteří ho vyfotili a nezapomenou sem zatočit při vyhlídkových letech, aby pobavili cestující. O poznání menší radost bude mít zřejmě majitel pole, který tím přišel o pšenici za několik tisíc korun.

Tvůrce piktogramů se ale policii v naprosté většině případů stejně nepodaří vypátrat a i to tak trochu nahrává tvůrcům spikleneckých teorií, že díla v poli jsou vzkazem mimozemských civilizací. A internet dává vzniknout mnoha skupinám, které se tomuto tématu vážně věnují.

Pokud mají pravdu, pak si na Česko museli mimozemšťané asi zasednout, protože v Mackovicích na jihu Moravy se objevil další piktogram, který ale podle záhadologů samotných není tak zdařilý, jako ten z Liberecka.

vbo, Ivan Berka, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz