Kruhy v obilí

Záhada u Rokycan. V poli se objevilo víc tajemných obrazců!

Záhadologové si mohou opět lámat hlavu nad prvními letošními obrazci v polích. Jsou kousek od Rokycan na Plzeňsku. Kruhy v obilí podle některých vznikají mechanicky za účasti mnoha lidí, ale je i mnoho těch, kteří věří, že jde o důkaz existence mimozemských civilizací.

Neznámí autoři po sobě u obce Březina zanechali celkem tři obrazce. Jde o spirálu, rozšířený piktogram znamení ryb ze zvěrokruhu a ještě jeden obtížně identifikovatelný znak. A lidé v okolí si teď lámou hlavu nad tím, jak se symboly u malé vsi s 360 obyvateli objevily.

"Na žádný nadpřirozena nevěřím, takže to musí někdo dělat. Ale chtěl bych ho při tom vidět. Abych se to naučil. Jestli si s tím někdo tu práci opravdu dal, tak ho svým způsobem obdivuju, protože zblbne půl okresu," svěřil se jeden z místních.

Podle ufologů záleží hlavně na tom, zda jsou stébla, v tomto případě pšenice, zlomená anebo ohnutá. Zlomená stébla záhadologové přisuzují lidské činnosti, naopak ohnutá jsou prý vzkazem mimozemských civilizací. V takto vzniklých obrazcích je podle biotroniků i mnoho pozitivní energie, kterou lidé chodívají do obilných lánů čerpat.

Související obsah

Jednou provždy se pokusil zlomit teorii o nadpřirozenu Brit Matthew Willams. Přiznal veřejně, že symbolů vyrobil mnoho a chlubí se jimi na internetu. Podle něj jde jen o chytrou kombinaci matematiky a geometrie. Při názorném pokusu na poli, kdy vytvářel sedmicípou hvězdu, ho ale zatkla policie.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz