Internetové bankovnictví

Klienti dvou velkých bank zuří. Nefungoval jim internetbanking

Klienti dvou velkých bank zuří. Nefungoval jim internetbanking
Zdroj: Profimedia

Výpadek internetového bankovnictví potrápil klienty ČSOB a Poštovní spořitelny. Proč k poruše došlo, banky neprozradily. Klienti začali mít problémy už v dopoledních hodinách. Obnovit funkčnost se podařilo kolem 17. hodiny.

S omluvou přišly dnes odpoledne na facebookových stránkách ČSOB a Poštovní spořitelna. "V současné době dochází k výpadkům internetového bankovnictví. Omlouváme se za jeho dočasnou nedostupnost a na zprovoznění pracujeme," uvedly.


Na reakci nečekaly dlouho a s výtkami se začali ozývat znepokojení klienti. "V současné době? Mne to bohužel nefunguje od rána," postěžovala si Jana K. a nebyla jediná. "Nějak často, ne? Chtělo by to vyřešit jednou pro vždy," reagoval na sdělení také Jakub P.

Související obsah


Podle mluvčího ČSOB Patrika Madleho je hlášen výpadek od dnešního dopoledne. "Zatím se celá situace analyzuje a zjišťujeme příčiny tohoto výpadku. Další informace prozatím nemám," informoval Madle. Dodal také, že klienti mohou svůj požadavek vyřešit buď přes Telefonní bankovnictví nebo přes telefonní aplikace SmartBanking.

Po 17. hodině byl podle klientů systém opět funkční.

sik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz