Sebevražda

Bratři se oběsili jen tři týdny po sobě! Zabili se i jejich kamarádi

Bratři se oběsili jen tři týdny po sobě! Zabili se i jejich kamarádi
Zdroj: facebook

Během několika dní musela rodina pohřbít dva bratry. Oba se oběsili, přátelili se navíc s dvojicí, která si také vzala život. Obyvatelé městečka jsou z přibývajících sebevražd otřesení.

Naprostou agónii zažívají Mandy a Billy z anglického městečka Blyth. Před třemi týdny museli pohřbít svého 27letého syna Darryla, teď zemřel i jeho mladší bratr Dylan. Oba se podle policie oběsili. Píše o tom portál Daily Mail.

Bratři si byli odmalička blízcí, Dylan Darrylovu smrt těžce snášel. "Můj nejlepší přítel, bratr a otec v jednom. Ani nemohu vyjádřit, jak zdrcující to všechno je. Byl inspirací pro mnoho lidí a já jsem ohromen, jak se lidé v Blythu semkli," napsal na facebook po jeho smrti.

Nakonec zřejmě neunesl smutek a skoncoval se životem stejně jako Darryl. "Byl to veselý chlapík s nakažlivým úsměvem. Když jeho bratr zemřel, udělal vše pro jeho dcerku. Nemohl ale žít bez něj, byli nerozluční. Jeho velký bratr pro něj byl jako táta," uvedla rodinná přítelkyně Leanne.

 

Dva dny po sebevraždě Dylana vyšlo najevo, že se bratři už v dětství přátelili s hvězdou televizní reality show Love Island Sophie Gradonovou a jejím partnerem Aaronem Armstrongem. Ti si oba také vzali život.

Související obsah

Obyvatelé Blythu, kde čtveřice vyrůstala, jsou naprosto zdrcení. "Věci se musí změnit. Všechny tyto smrti ukazují na fakt, že mezi mladými lidmi se rozmáhá epidemie špatného mentálního zdraví. O tomto problému ale nikdo nemluví, musí jim někdo pomoci," vybízí otec zesnulých bratrů Billy.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz