Letní interview

Rozhovor s Babišovými: Kdo doma vládne a kdo cepuje děti?

V dalším díle seriálu Letní interview si s předsedou vlády a šéfem hnutí ANO Andrej Babišem povídal reportér Jaroslav Brousil. V historickém centru Salcburku se k nim v předvečer jejich ročního výročí svatby přidala i manželka premiéra Monika Babišová. Ta se přitom novinářům spíš vyhýbá.

Rozhovor se tak velmi rychle stočil k soukromí asi nejsledovanějšího páru české politiky. První část interview přitom premiér absolvoval sólo a moderátorovi mimo jiné vyprávěl, jak si představuje ideální dovolenou nebo kam by se chtěl podívat.

Prozradil také, jakou hudbu rád poslouchá nebo jaký je jeho oblíbený dezert. Pak se k povídání připojila i premiérova manželka Monika a poodhalila, jak to funguje u Babišů doma.

Související obsah

Mimo jiné se ukázalo, že v domácnosti má větší slovo Monika. Prý i kvůli tomu, že povinnosti předsedy vlády jsou velmi časově náročné. Oba také přiznali, že jejich přes dvacet let dlouhý vztah nebyl jen idylický, ale zažili i "Itálii".

A jak je to s výchovou dětí? "Andrej je moc benevolentní," postěžovala si Monika Babišová. Premiér ovšem vysvětlil, že to platí až nyní, na starší děti prý byl mnohem přísnější.

Související obsah

"Já měl doma taky spartánskou výchovu a není to dobře, takže dnes jsem benevolentní a Monika se rozčiluje," odhalil předseda hnutí ANO.

Celý rozhovor najdete na portálu Novaplus TADY.

pez, Jaroslav Brousil, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz