Napadení

Brutální útok čtyř na jednoho! Policie hledá rváče z diskotéky

Brutální útok čtyř na jednoho! Policie hledá rváče z diskotéky
Zdroj: Policie ČR

Policie pátrá po čtyřech mužích, který před diskotékou na Proseku napadli dalšího muže. Jeden ho několikrát kopl, mimo jiné i do hlavy. Poškozený skončil v nemocnici s vážným zraněním.

Vše začalo verbální sporem poškozeného se čtyřmi muži na baru uvnitř jednoho z podniků v Praze na Proseku. Poškozeného muže následně vyvedl vyhazovač z diskotéky ven a odhodil na zem. K muži poté přišla skupinka čtyř mužů, se kterými uvnitř vedl spor, a jeden z nich do něj několikrát kopl.

Minimálně jednou kopl neznámý pachatel muže také do hlavy a způsobil mu vážná zranění. Muže poté hospitalizovali s několika zlomeninami do nemocnice.

Související obsah

“Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestních činů výtržnictví a ublížení na zdraví, za což pachateli hrozí až tři léta pobytu za mřížemi,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Policie proto vyzývá veřejnost, aby pomohla při dopadení pachatele a dalších 3 mužů, kteří tam byli s ním. Podle všeho by se pravděpodobně mělo jednat o Ukrajince, Makedonce nebo Rumuny. Napadení se odehrálo 22. dubna 2018 chvilku po půlnoci. Protože policie dosud pachatele nezjistila, obrátila se s žádostí o pomoc na veřejnost.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz