Babyboom

Rozšíří se řady českých opilců! Ozzák jásá nad dcerami kolegyň!

Nejoblíbenější český alkoholik Ozzák z Comebacku si nenechal ujít příležitost vyjádřit se k babyboomu svých hereckých kolegyň. Údajně totiž stojí i za jmény dětí seriálové Saši a Ivušky. U jedné z nich se dokonce inspiroval horory Alfreda Hitchcocka!

"Já s tím nemám co dělat, zaplať pánbůh!" upozornil na začátek rozhovoru Ozzák, že za samotnými porody nestojí on. Vzápětí se ale nad babyboomem zaradoval: "Je to v pořádku, protože se rozšíří řady českých opilců!"


Nezapomněl se také pochlubit, že seriálové Saše i Ivušce s výběrem jmen sám radil. "To mají obě ode mě. Sašu jsem zasvětil do tajů filmů Alfreda Hitchcocka. Do té doby byl její největší horor Lexa v trenkách. Takže proto ta Alfréda, to má ze souvislosti," vysvětlil, odkud se vzalo neobvyklé jméno, které Marie Doležalová jakožto Saša z Comebacku dala své novorozené dcerce.

Související obsah


"No a u Dorotky jsme se trochu minuli. Já jsem chtěl, aby se jmenovala Becherovka, ale to nám nějak nedopadlo," dodal ke jménu dcery "comebackové" Ivušky Kristýny Leichtové.


Celé vyjádření seriálového Ozzáka je samozřejmě nutné brát s nadsázkou, nestojí za ním totiž nikdo jiný než sám herec Ozzáka Martin Dejdar, který se po letech opět s nadšením vžil do oblíbené role.

Související obsah


S Dejdarem se herečky setkaly v sitcomu Comeback, jehož první díl byl odvysílaný na obrazovkách televize Nova už před neuvěřitelnými deseti lety. Tento měsíc obě dlouholeté kamarádky porodily - Marie Doležalová porodila holčičku Alfrédu v tajnosti už 7. srpna a malá Dorotka Kristýny Leichtové přišla na svět 19. srpna ve večerních hodinách.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz