USA

Střelba v Cincinnati: Čtyři mrtví, pachatele policie zneškodnila

Střelba v Cincinnati: Čtyři mrtví, pachatele policie zneškodnila
Zdroj: Profimedia

Čtyři mrtví po střelbě v americkém městě Cincinnati v USA, včetně pachatele. Ten byl na místě zastřelen zasahujícími policisty. Ti teď vyšetřují, proč pachatel střílel.

Ve čtvrtek v budově banky v Cincinnati v USA zatím z neznámého důvodu zastřelil muž tři lidi. Policie, která na místě zasahovala, muže zastřelila, informovalo ČTK.

Související obsah

V budově se podle svědků střelby ozvalo tucet výstřelů. Někteří kolemdoucí, kteří chtěli do budovy banky vstoupit, byli varováni, že se tam střílí.

Jeden ze svědků Leonard Cain popsal ženu, která do budovy i přes varování vstoupila, jelikož měla na uších sluchátka. Pachatel ji zastřelil.

Místní radní R. G. Sittenfeld na střelbu reagovala na svém profilu na twitteru. "Jak odporně a tragicky začal tento den," napsal ve svém příspěvku. "Metla násilí páchaného střelnými zbraněmi zanechává jen ztráty," dodal radní.

Policie uzavřela vchod do banky kvůli vyšetřování. Někteří lidé se před střelcem schovali v umývárně. Jednu oběť střelby pak policisté našli v cukrárně nedaleko banky. 

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz