Onanie

Horor na procházce po Kladně! Ženu pronásledoval onanista

Horor na procházce po Kladně! Ženu pronásledoval onanista
Zdroj: Profimedia

Zážitek, na který dlouho nezapomene, si přinesla z procházky po Kladně pětatřicetiletá žena. V sobotu odpoledne se žena procházela po parku Sletiště. Na lesní cestě se k ní přidal neznámý muž. Měl stažené kalhoty, ženu pronásledoval a onanoval u toho. Nešťastnice se ho zbavila, až když vytočila tísňovou linku policistů.

"Operační důstojník přijal oznámení od pětatřicetileté ženy z Kladna. K té se 6. ledna 2018 před čtvrtou hodinou odpolední během procházky u areálu Sletiště lesní cestou směrem k obci Velká Dobrá přidal neznámý muž. Ten měl stažené kalhoty, onanoval a sledoval ji do doby, než kontaktovala telefonicky policii ČR," uvedla mluvčí kladenských policistů Michaela Nováková.

Muž pak podle Novákové odešel po pěšině směrem k Sletišti. Ženu neoslovil a ani ji jiným způsobem neobtěžoval. Na místo vyrazily policejní hlídky, které lesopark prohledaly. Podezřelého muže se policistům ale dopadnout nepodařilo.

"Jednalo se o muže bílé pleti, ve věku asi 50 let. Vysoký byl cca 180 cm, běžné postavy. Oblečen byl do tmavě modrých džínů a zelenočerné péřové bundy s kapucí," popsala podezřelého policejní mluvčí Nováková.

Související obsah

Policisté vyzvali svědky,kteří se v inkriminovanou dobu pohybovali v lesoparku Lapák nebo v okolním lese, aby se obrátili přímo na vyšetřovatele případu na čísle 974 873 500, na tísňovou linku 158 nebo na Obvodní oddělení Kladno-město.

Případ prošetřují pro podezření z výtržnictví. Pachateli za to v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz