Domácí

Spider-Man se procházel po Praze. Chodí i na červenou

Hollywoodská hvězda a představitel komiksového Spider-Mana Tom Holland je v Praze. Natáčí zde další díl série s oblíbeným akčním hrdinou. Filmaři si pro natáčení vybrali Prahu a Liberec.

Celou noc se pohybovala slavná hollywoodská hvězda Tom Holland představitel Spider-Mana z Marvelových komiksů na Karlově mostě, informovalo Aktu.cz.

Související obsah

V Praze a Liberci se totiž točí další díl tohoto akčního komiksového filmu. Filmaři mají pronajatý nejen Karlův most, ale i Staroměstkou mosteckou věž. Zároveň basecamp, tedy základnu, mají poblíž v ulici Karlova 2. Odtud právě herec Tom Holland v doprovodu bodyguardů docházel přímo na Karlův most. A někdy i na červenou.

Prahu spiderman miluje, ale nad otázkou na české dívky se tak podivně pousmál. I když byla jeho ochranka nekompromisní, nakonec došlo při cestách do koupelny a do zázemí i na selfie s fanoušky.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz