Malé lásky

Katčin kluk má alergii na kondomy. V patnácti letech z ní bude máma

Už ve středu večer se můžete těšit na další díl dokureality Malé lásky. Tentokrát uvidíte vůbec nejmaldší maminku z celého pořadu. Je jí teprve patnáct let.

Potkali se před odpoledkou na základní škole. Jemu bylo 16 let, jí teprve 14 let. Strávili spolu první noc a kvůli tomu, že on má alergii na latex, otěhotněla Katka šest dní po patnáctých narozeninách Mladí budoucí rodiče Katka a Tomáš se rozhodli si miminko nechat.

Katka k porodu přistupuje odvážně, svému příteli se snaží popsat všechny pocity. "Bolelo tě někdy tak břicho, jako když si chtěl prostě s*át? Tak si to představ jako dvakrát, třikrát větší bolest.“ Poznámka Tomáše je odzbrojující: "V tom případě je tetování procházka růžovým sadem.“

Katka stíhá posílat sms spolužačkám, ale když se blíží porod, dochází jí úsměv a největší oporou je pro ni maminka. Příběh Katky je dojemný. Už ve svých čtyřech letech skončila v dětském domově, protože její matka nezvládala po rozvodu výchovu svých dětí. Nicméně po pěti letech byly zase spolu a maminka Katku doprovází i na porodní sál. 

Související obsah

Další díl Malých lásek můžete sledovat ve středu ve 21:40 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO

mom, TN.cz

K tématu Malé lásky

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz