Malé lásky

Vozíčkářka Lucka se porodu děsí. Čekají ji těžké chvíle! UKÁZKA

Už ve středu se mohou diváci TV Nova těšit na další díl dokureality Malé lásky. Uvidí jeden z nejdojemnějších příběhů celého pořadu. Lucii čeká velmi náročný porod, je totiž na upoutaná na vozíku.

Lucie a Ladislav se poznali díky seznamce a jsou spolu 11 let. Pořád ale na sebe hledí zamilovaně. Chvíle, kdy se stanou rodiči, už se nemohou dočkat. Z porodu ale mají zároveň strach, protože Lucie je ochrnutá a upoutaná na invalidní vozík.

Porod tak musí být naplánovaný do posledního detailu, přesto se nastávající maminka obává zdravotních komplikací. Ladislav je ale Lucii velkou oporou. O svou ženu se s láskou stará, což je v takovém vztahu to nejdůležitější.

Sama Lucie přitom přiznala, že neví, zda by s partnerem na vozíku byla, pokud by sama byla zdravá. "Musí si to každý promyslet, jestli zvládne život s člověkem na vozíku. Já ani sama nevím, zda bych to zvládla," prohlásila.

Související obsah

Ladislav ji ale označuje za lásku svého života a je odhodlaný pro ni udělat cokoliv. "Já manželku miluju. Všechno se dá zvládnout," dodává jí před porodem optimismu. Příchod miminka je pro tento pár doslova splněným snem.

Zvládne Lucie náročný porod bez potíží? Další epizodu Malých lásek sledujte už ve středu od 21:30 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete se na něj podívat na NovaPlus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz