Na jihu Čech začal výlov největšího českého rybníka Rožmberk. Během nadcházejícího víkendu očekávají třeboňští rybáři výnos okolo 150 tun ryb. To je zhruba o 10 tun méně než v loňském roce, a to se projeví na ceně.
Na jihu Čech začal výlov největšího českého rybníka Rožmberk. Během nadcházejícího víkendu očekávají třeboňští rybáři výnos okolo 150 tun ryb. To je zhruba o 10 tun méně než v loňském roce, a to se projeví na ceně.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz