Volby

Volby podle Babiše: Místo hlasování jel na výlet do zahraničí

Volby podle Babiše: Místo hlasování jel na výlet do zahraničí
Zdroj: Profimedia

Premiér Andrej Babiš sice vyzýval voliče, aby podpořili kandidáty jeho hnutí ANO, sám ale ve druhém kole senátních voleb k volbám nepřišel. I s manželkou dali přednost výletu do zahraničí,za dcerou Vivien.

Náctiletá Vivien se vydala na studijní pobyt do zahraničí na začátku října. Slunný podzimní víkend tak manželé Babišovi věnovali místo volbám právě své dceři. Fotku z dovolené sdílela premiérova manželka Monika Babišová na svém instagramovém profilu. "Už se nám po Vivi moc stýskalo," píše. Na fotce se pak se skleničkou v ruce spokojeně usmívá. Vedle sedí veselý Andrej, na kraji pak jejich dcera Vivien.

 

Premiér by volil za obvod Benešov a vybíral by tak mezi kandidátem Starostů a nezávislých Zdeňkem Hrabou a Jiřím Kozákem za ODS.

Související obsah

Minulý týden v době komunálních voleb a prvního kola voleb senátních se přitom k urně premiér přihnal mezi prvními. Ve druhém kole senátních voleb měla strana ANO 10 kandidátů. Z nich se do senátu probojoval jeden jediný, kandidát z obvodu Šumperk Miroslav Adámek.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz