Výtržnosti

Žena nabízela pacientovi léčebny orální sex, u toho masturbovala

Kroměřížský soud v úterý rozhodl o drogově závislé ženě ze Zlínska, která za poslední rok spáchala tři desítky přečinů a krádeží. Její specialitou bylo obnažování se a sex na veřejnosti, přičemž ten nejednou nabízela i mužům zákona. Od soudu nakonec odešla jen s dalším podmíněným trestem.

Jednapadesátiletá žena s trvalým pobytem na zlínském magistrátu byla nedávno odsouzena ke třem podmíněným trestům.

To jí nebránilo v dalším excesu, který se odehrál v Kroměříži. Na ulici oslovila pacienta tamní psychiatrické léčebny a nabídla mu orální sex. Při tom uspokojovala i sama sebe.

"Já jak se ožeru, já to mám místo heroinu, já chcu furt jenom sex," řekla obviněná Lenka B., alias Lara, která řadu dalších skutků spáchala i ve Zlíně.

"Strážníci se s ní setkávali téměř každý den, kdy narušovala veřejný pořádek, občanské soužití, napadala spoluobčany, a dokonce také neváhala napadnout zakročující hlídku," řekl TV Nova zástupce ředitele zlínské městské policie Pavel Janík.

Související obsah

Naposledy koncem října v nákupním centru, kde mezi regály vypila lahev vodky. Přivolané strážníky chtěla uplatit sexem, a když neuspěla, obnažila se a na podlaze u pokladen prováděla autoerotiku.

"Ty abstinenční příznaky po tom heráku jsem tím chlastem prostě přebila," vysvětlovala.

Kroměřížský soud v úterý zrušil všechny tři podmínky a potrestal ji souhrnným dvouletým trestem s čtyřletým odkladem. Za mřížemi by prý neměla šanci na nápravu.

Související obsah

"Bude recidivovat, tím jsem si stoprocentně jistá. Takže z těchto důvodů ten uložený trest já nepovažuji za dostatečně výchovný," nesouhlasí státní zástupkyně Petra Dušková.

"Nebudu ani víno, vůbec nic, já prostě chci žít normální život a chci žít s mým synem. Já mám jenom jeho," kála se u soudu žena.

Podmíněně odsouzená žena ale ještě nemá vyhráno, za dva týdny ji čekají další soudní líčení, a to za obscénnosti spáchané ve Zlíně.
 

vbo, Zdenek Čík, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz