Lucie Bílá

Lucie Bílá odmítla zpívat! Vadilo jí, že byl v sále i Babiš. ANKETA

Zpěvačka a mnohonásobná česká slavice Lucie Bílá zrušila na poslední chvíli plánované vystoupení na předávání cen Řád Vavřínu pořádaném Hospodářskou komorou. Bílé vadilo, že v sále je i premiér Andrej Babiš a bála se, aby s ním nebyla spojována.

Na předávání cen Řád Vavřínu, které Hospodářská komora uděluje významným osobnostem byznysu a dalším lidem, kteří podle Komory reprezentují Českou republiku, zpívala Bílá v minulosti pravidelně. Vloni byla dokonce mezi laureáty ceny.

Zpívat měla i na letošním udílení a ještě před galavečerem proběhla na Žofíně zkouška. Těsně před svým vystoupením ale Lucie Bílá své vystoupení nečekaně zrušila. Vadilo jí, že v sále je i premiér Andrej Babiš. Ten byl jedním z lidí, kteří předávali na pódiu ocenění. Proti němu v tu samou chvíli demonstrovaly na Václavském náměstí tisíce lidí.

Přestože rozhodně nešlo o akci, kterou by Babiš pořádal, Bílá nechtěla, aby její jméno bylo s politikem spojováno. "Lucie nikoho nesoudí. Svým odchodem chtěla jen zabezpečit svůj klid na práci, nechtěla dát médiím příležitost, aby ji jakkoliv a s kýmkoliv spojovala," komentoval rozhodnutí Lucie Bílé její manažer Jiří Kouble.

Na 400 hostů z řad podnikatelů a celebrit tak na vystoupení zpěvačky čekalo marně. Její přístup překvapil i organizátory akce. Přesto se zřejmě nemusí bát, že by ji Hospodářská komora přestala na své akce zvát.

Související obsah

"Mrzí nás, že Lucka během slavnostního večera nevystoupila. Nicméně vzhledem k našim velmi upřímným a přátelským vztahům jsme si jistí, že budeme mít jako podnikatelé příležitost se s ní v brzké době opět osobně setkat u jiné příležitosti, kterou budeme pořádat," uvedl pro web Seznam zprávy mluvčí hospodářské komory Miroslav Diro.
 

Premiér Andrej Babiš bude hostem pořadu TV Nova „Vládní krize: Andrej Babiš exkluzivně“, kde promluví o aktuální kauze. Pořad můžete sledovat ve 21:25 v neděli na TV Nova.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz