Krimi

Policie rozhodla rvačku řidičů. Napadeného výsledek překvapil

Nevinné předjíždění u Prahy se vyhrotilo ve rvačku na silnici přímo mezi projíždějícími auty. Michal Š., kterého zřejmě kvůli předjížděcímu manévru napadl řidič druhého auta, se po několika měsících vyšetřování dozvěděl překvapivý verdikt.

Šílený incident se stal v květnu na okraji Prahy na silnici spojující Uhříněves a Říčany. Michal Š. na přehledném úseku předjel červené SUV Kia. Dodává, že řidiče předjížděného auta nijak neohrozil. Toho však z nepochopitelných důvodů předjetí naštvalo a začal na Michala troubit a vyhrožovat mu pomocí gest.

Tím to ale neskončilo. Nakonec řidič Kii druhé auto vybrzdil a po zastavení aut Michala napadl. Konflikt vygradoval ve rvačku přímo na rušné silnici mezi dalšími auty. Případu se ujala policie a po půl roku vyšetřování dospěla k verdiktu.

 

Související obsah

"Policie vyhodnotila, že se vůbec o žádný dopravní přestupek ze strany řidiče Kii nestal," informoval TV Nova Michal Š. " Takže je vlastně v pořádku že se zde můžeme vybržďovat a mlátit se. Momentálně kontaktujeme státní zastupitelství a GIBS se stížností," dodal.

Ačkoliv policie neshledala incident dopravním přestupkem, na základě znaleckého postupu došla k závěru, že šlo o přestupkové jednání. "Věc jsme odevzdali k projednání městskému úřadu," uvedl pro TN.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz