Kluziště

Vyražte na venkovní kluziště! Kde se bruslí zadarmo? PŘEHLED

Mnoho měst v České republice zařídilo pro své občany městská kluziště. Některá lákají na vstup zdarma, jiná zas mohou nabídnout levné půjčení bruslí nebo skříňky na vaše osobní věci. Kde se kluziště v jednotlivých krajích nachází, se podívejte v našem přehledu!

Vůbec nejvíc kluzišť pod širým nebem nabízí Praha. V hlavním městě si navíc  zabruslíte zdarma hned na čtyřech místech, a to dokonce i přímo v centru Prahy - na Ovocném trhu.

Pozadu se svými kluzišti nezůstává ani druhé největší město - Brno. Tam už ale budete muset vytahovat peněženku pokaždé. "Vypláznout" budete muset od 50 do 100 korun za dospělého.


Víte o nějakém venkovním kluzišti, které nám uniklo? Dejte nám vědět na zpravy@nova.cz nebo na našem facebooku!

Unikátní je i kluziště v Pardubicích, kde předělali známou dostihovou arénu v zimní areál.

Související obsah

Venkovní kluziště, mimo klasických zimních stadionů, nabízejí samozřejmě i další města. Kam zajít, se podívejte v našem přehledu.


Čtenáři upozornili také na veřejné kluziště přímo před radnicí v Žatci na Lounsku a v Solnici na Rychnovsku.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz