Klenotnictví

Detaily o přepadení v Teplicích: Lupiči ukradli hodinky za miliony

Čtveřice mužů, kteří v pondělí dopoledne přepadli klenotnictví v centru Teplic, si odnesla hodinky a další šperky za zhruba pět milionů korun. V klenotnictví se pohybovali jako organizované komando. Policistům se je ještě nepodařilo dopadnout.

Na záběrech, které zachytila bezpečnostní kamera v klenotnictví, jsou vidět nejprve dva pachatelé, kteří si prohlížejí zboží. Jeden z nich pak vytáhne zbraň, druhý pepřovým sprejem omámí prodavačku. Ve stejnou chvíli vstupují do klenotnictví další dva muži.

Muži se pak pustí do vykrádání klenotnictví. Jeden z nich plní tašku zbožím vystaveným ve vitríně. Jeden z kumpánů mu přijde pomoci, další dva operují mimo záběry kamer. Během pár desítek vteřin mají hotovo. Když Krupskou ulici uzavřela hermeticky policie, všichni čtyři už byli pryč.

Policisté v úterý prozradili, co pachatelé ukradli. "Odcizili luxusní pánské a dámské hodinky různých značek a způsobili podle předběžného vyčíslení škodu velkého rozsahu," uvedla krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Související obsah

Podle informací TV Nova škoda dosáhla přibližně 5 milionů korun. Policisté se domnívají, že z místa činu čtveřice prchla stříbrným kombíkem značky Renault Laguna. Vůz se snaží policisté také vypátrat. V úterý rozšířili pátrání po pachatelích na území celé republiky, němečtí kolegové jim pomáhají také v pohraničí.

Podívejte se na záběry přepadení z bezpečnostních kamer v klenotnictví:

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz