Teplice

Zavražděná žena z Teplic byla prostitutka, zabíjet měl Ukrajinec

Zavražděná žena z Teplic byla prostitutka, zabíjet měl Ukrajinec
Zdroj: TV Nova

Žena, kterou našli zavražděnou před týdnem v Nákladní ulici v Teplicích, se živila prostitucí. Vrahem měl být podle policistů rusky hovořící Ukrajinec. Žena zemřela po úderu tupým předmětem do hlavy. Pachateli hrozí, že ve vězení stráví zbytek života.

Informace o vraždě mladé ženy zveřejnili policisté ve čtvrtek na tiskové konferenci. Podle nich se šestadvacetiletá žena, kterou našli kolemjdoucí 12. prosince ráno, živila jako prostitutka.

Pachatel zabil ženu tupým úderem do hlavy. Podle policistů je podezřelým rusky mluvící Ukrajinec, kterému hrozí i doživotí. Na soud čeká ve vazbě.

Podle webu iDNES.cz žil podezřelý muž v Novosedlicích u Teplic. Před činem měl muž při sexu škrtit další prostitutku, ta ze strachu utekla. Pak měl muž vyhledat oběť. S ní se pohádal kvůli ceně za sexuální služby.

Související obsah

"Dívka vyhrožovala, že pokud jí nezaplatí, nahlásí, že ji znásilnil. Muže popadl vztek a umlátil ji k smrti," popsal iDNESu zdroj obeznámený s vyšetřováním, co se v Nákladní ulici stalo. Muž se pak měl dojet domů převléct, vrátit se na místo, kde hledal další prostitutku. Když se s ní pohádal ohledně ceny, tak žena raději také utekla.

Zavražděná žena byla nalezena v Nákladní ulici v Teplicích 12. prosince ráno. Z prvotního ohledání bylo policistům zřejmé, že ženu někdo zabil. To potvrdila i soudní pitva. O pomoc při hledání pachatele, žádali policisté veřejnost.

Více o vraždě v reportáži:

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Novým brněnským biskupem se stal Pavel Konzbul

Papež František ve čtvrtek jmenoval nového brněnského biskupa. Tím se stal dosavadní pomocný biskup Pavel Konzbul. Informovalo o tom brněnské biskupství na svém webu. Nahradí tak Vojtěcha Cikrleho, který byl ve funkci od roku 1990.

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz