útok

Hádka spolubydlících: Kvůli krabičce cigaret ho bodl do zad

Hádka spolubydlících: Kvůli krabičce cigaret ho bodl do zad
Zdroj: Thinkstockphotos

K brutálnímu útoku došlo o vánočních svátcích ve Žluticích na Karlovarsku. Čtyřiašedesátiletý muž tady bodl svého spolubydlícího nožem do zad. Napadení předcházela hádka obou mužů týkající se údajné krádeže cigaret.

K útoku došlo v pronajatém pokoji ve Žlutících, kde spolu útočník i oběť bydleli. "Obviněný měl poškozenému dokonce vyhrožovat újmou na zdraví. Poškozený z obavy o své zdraví a život se rozhodl z pokoje utéct," popsala událost mluvčí karlovarské krajské policie Kateřina Böhmová.

Ve chvíli, kdy se při útěku k útočníkovi otočil zády, jej ale bodl nožem do zad. Na místo okamžitě vyjeli záchranáři a policisté. Zraněný muž byl převezen do nemocnice, kde musel být hospitalizován.

Policisté útočníka krátce po útoku zadrželi a umístili do policejní cely. Kriminalisté následně čtyřiašedesátiletého muže obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování.

Související obsah

"Na obviněného muže byl podán podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na jeho vzetí do vazby," dodala policejní mluvčí. Karlovarský okresní soud jej nakonec do vazby poslal. V případě odsouzení hrozí útočníkovi až tři roky za mřížemi.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz