Rybář

Kapitální úlovek! Rybář vytáhl z moře balík s tajemným obsahem

Kapitální úlovek! Rybář vytáhl z moře balík s tajemným obsahem
Zdroj: Profimedia

Opravdu kuriózní úlovek vytáhl o víkendu z moře rybář v okrese Monroe na Floridě. Zaujal ho balík vznášející se blízko u břehu. A když ho vytáhl ven, ukázalo se, že s největší pravděpodobností "ulovil" obří balík drog!

Rybář Matthew Hood se v sobotu ráno už vracel na břeh, když si všiml, že se pod molem v letovisku Caribbean Resort něco vznáší a nahodil síť, aby záhadný předmět vylovil.

Jenže jak vytahoval balík z vody, vrchní vrstva se protrhla a Hood tak uviděl, že uvnitř je prášek. Proto okamžitě zavolal pobřežní stráž, píše CNN.

"Většina lidí, kteří se tady plaví a žijí tu, nejspíš uhodne, co zahlédl," řekl mluvčí monroeského šerifa Adam Linhardt. Na místo dorazil právě zástupce šerifa a také hlídka pohraniční stráže.

Související obsah

Balík obsahoval 25 menších balíčků v různobarevných obalech o celkové váze skoro třiceti kil. Úřady už rozjely vyšetřování s podezřením na drogový delikt.

I když zatím není na sto procent jisté, že substance uvnitř balíčků je opravdu kokain, vyšetřovatelé počítají, že tomu tak opravdu je. Podle Linhardta jde zkrátka o místo, kde čas od času moře vyplaví zásilku narkotik.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz