Obnažování

Nemrava vytáhl v metru penis a dělal, že souloží! Pomozte ho najít

Pražští kriminalisté žádají o pomoc s pátráním. Hledají neznámého muže, který na začátku ledna v metru na lince A vytáhl penis a předstíral, že souloží s dívkou, která stála poblíž. Policisté navíc věří, že tohle nebyl jediný případ, kdy dotyčný v metru předváděl "prasečinky".

Muž se obnažil druhého ledna ve tři čtvrtě na deset dopoledne ve stanici Muzeum na lince A. "Exhibicionisty si všiml náhodný svědek ve chvíli, kdy tento muž stál za zády mladé dívky. Vtom si nemrava obnažil mužství a začal s ním pohybovat směrem k dívce, kdy se zřejmě snažil napodobit kopulační pohyby," popsal policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Svědek si proto začal zvrhlíka fotit. To se muži vůbec nelíbilo, dal se na útěk a odjel metrem směrem na Dejvickou.

"Dalším prošetřováním policisté zjistili, že hledaný muž toho dne takto jezdil na trase A déle než tři hodiny. Při tom vystupoval v různých stanicích, kterými vždy několik minut bezcílně bloumal a pak přejel o kus dál," doplnil Hulan.

Související obsah

Kriminalisté se navíc domnívají, že se muž obnažil mnohem víckrát než pouze jednou, jak je popsáno výše. Proto prosí svědky, kteří mužovu "exhibici" viděli, aby se přihlásili na linku 158.

Podobně na ni mohou zavolat i lidé, kteří muže na záběrech znají, nebo vědí, kde žije nebo se pohybuje. V případě odsouzení nemravovi hrozí až dva roky za mřížemi.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz