Okradená

Pomozte mi, prosila těhotná žena seniorku. Ta toho hořce litovala

Pomozte mi, prosila těhotná žena seniorku. Ta toho hořce litovala
Zdroj: Profimedia

Na svou snahu pomoci jiné ženě doplatila šestasedmdesátiletá seniorka na Čelákovicku. O pomoc ji požádala 22. ledna před polednem jiná žena, která byla zřejmě těhotná, nebo se za těhotnou vydávala. Prosila, aby ji seniorka odvezla na nedaleké místo. Sama tam prý nebyla schopná dojít.

"Svoji prosbu zdůrazňovala tím, že jí není dobře a sama by tam nedošla,“ řekla mluvčí středočeských policistů Eva Hašlová. Řidička poté souhlasila.

Jenže na sedadle spolujezdce měla seniorka kabelku a tak se žena nabídla, že kabelku přendá na zadní sedadlo. Seniorce dokonce nabídla, že ji zavře, aby se jí nevysypaly věci.

"Poté, co těhotná žena vystoupila z vozu a odešla, řidička si zkontrolovala kabelku a okamžitě zjistila, že jí chybí mobilní telefon. Celou věc oznámila policii," uvedla Hašlová.

Související obsah

Policie v souvislosti s případem žádá občany, aby byli obezřetní a opatrní. "I ve snaze pomoci druhému předpokládejte možná rizika, která by mohla nastat," dodala Hašlová.

Případ je tedy odstrašující příkladem, jak rčení pro dobrotu na žebrotu našlo své uplatnění a v budoucnu by se díky této zlomyslnosti také nemuselo dostat pomoci slušným lidem, kteří pomoc druhých budou opravdu potřebovat.

lsk, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz