Karel Gott

Karel Gott by chtěl hrát v seriálu! Má ale jednu zásadní podmínku

Už dnes večer můžete sledovat speciální díl pořadu Život ve hvězdách. V hlavní roli bude tentokrát Karel Gott. Kromě exkluzivního rozhovoru se Zlatým slavíkem uvidíte také jeho nejznámější scénky, které v uplynulých letech vznikly v produkci televize Nova.

Televize Nova už dnes večer odvysílá u příležitosti oslav 25 let od svého vzniku zábavní pořad s Karlem Gottem – Život ve hvězdách speciál. Diváci v pořadu uvidí například Mistrovo legendární podání Mrazíka nebo to, jak společně s Petrem Novotným ztvárnili Laurela a Hardyho.

Těšit se ale mohou také na obsáhlý exkluzivní rozhovor, který s Gottem natočila moderátorka Lucie Borhyová. Řeč mimo jiné přišla také na seriály. Podle Gotta mají tvůrci až zbytečně moc v oblibě nemocniční tematiku.

"Já přijdu třeba z nemocnice domů, pustím si, co dávají, a je tam nemocnice," smál se Gott. Pokud by dostal nabídku zahrát si v nějakém seriálu, prý by ji rád přijal. Má ale jednu podmínku. "Když by to bylo, že nehraju sebe," řekl.

Související obsah

Co dalšího na sebe Karel Gott prozradil? Nenechte si ujít speciální díl Života ve hvězdách. Začíná dnes ve 21:35 na Nově!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz