Souhrn dne

Zpověď Dity z Výměny a podivný záblesk! Tohle hýbalo Českem

Zpověď Dity z Výměny a podivný záblesk! Tohle hýbalo Českem
Zdroj: Profimedia

Diváky Výměny manželek zasáhla tragická zpráva. Zdenek, jeden z účastníků, měl vážnou nehodu a přišel o obě nohy. Lidi na Karvinsku zase vyděsil podivný záblesk a o dvouleté dítě z babyboxu projevila zájem jeho biologická rodina. Čtěte ta nejdůležitější témata dne.

Brzy ráno policisté oznámili, že nalezli tělo 39leté Ivy z Trutnova, kterou blízcí viděli naposledy minulý pátek. Její manžel pak s dětmi odjel na víkend pryč a když se v pondělí vrátili, Iva stále nebyla doma. Mrtvou ženu našli pátrači v noci na čtvrtek na odlehlém místě, více čtěte zde.

Informovali jsme také o současné situaci dvouletého chlapce, kterého rodiče umístili do babyboxu. Přestože se chlapeček už sžívá s novou rodinou, může se jeho život ještě zkomplikovat. Projevili o něj totiž zájem biologičtí příbuzní. Jací? To se dozvíte zde.

Nejvíce čtenáře TN.cz a diváky TV Nova ve čtvrtek zasáhla tragická zpráva o rodině z Přelovic, která se účastnila reality show Výměna manželek. Zdenek měl vážnou dopravní nehodu, po které mu lékaři museli amputovat obě nohy. Jak se rodina s krutým osudem smiřuje, čtěte tady.

Odpoledne inspektoři oznámili, že zachytili dalších 320 kilogramů nevyhovujícího masa, pocházejícího z Polska. V prvním případě zastavili přepravní dodávku hned za hranicemi, v tom druhém udělali kontrolu v bistru. O jaké zařízení šlo, se dočtete v tomto článku.

Související obsah

V Českých Budějovicích pak natočili cestující MHD hromadnou rvačku mezi revizory a opilými pasažéři, z nichž jeden neměl jízdenku. Revizoři museli vyhledat lékařskou pomoc, potyčku řešila také policie. Podívejte se na záběry konfliktu:

Astronomové stále zjišťují, jaký úkaz vyděsil v úterý večer obyvatele Karvinska. Lidé na obloze viděli záři, kterou údajně doprovázel výbuch a otřes. Hasiči ani policisté u žádné exploze nezasahovali, otřes ale zaznamenaly seismologické stanice. Co mohlo zvláštní záblesk způsobit? Dozvíte se tady.

Šokující dohru má příběh afghánského chlapce, kterého proslavila fotka v roztržené igelitce s nápisem Messi. Vynesla mu sice skutečný dres od jeho idola, rodina se teď ale bojí o chlapcův život. Kdo malému fotbalistovi vyhrožuje? Podívejte se zde.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz