Souhrn

SOUHRN DNE: Zpověď Dády i příchod jara! Čtěte to nejdůležitější

SOUHRN DNE: Zpověď Dády i příchod jara! Čtěte to nejdůležitější
Zdroj: Profimedia

Příchod jara, plné doznání Dády Patrasové i přesun Michaela Schumachera. To byla hlavní témata, která ve středu zaujala čtenáře TN.cz. Přečtěte si souhrn nejzajímavějších událostí dne.

Zatímco lyžaři si zoufají, milovníci tepla mohou po ranní předpovědi jásat. Už v únoru bychom podle meteorologů mohli vyměnit kabáty za jarní bundy. Sněhu se podle meteorologů dočkáme jen ojediněle a spíše na horách. Kdy a na kolik stupňů se oteplí, čtěte zde.

Po poledni pak přišla šokující zpráva o zdravotním stavu bývalého jezdce Formule 1 Michaela Schumachera. Sportovec, který se před šesti lety vážně zranil, údajně poprvé opustil Švýcarsko a zamířil do dovolenkového ráje. Kam se "Schumi" přesunul, se dozvíte tady.

Pokračovaly také kontroly hovězího masa, na které se Státní zemědělská a potravinářská inspekce zaměřuje po kauze kolem nevyhovujících polských jatek. Inspektoři objevili další restauraci, která zákazníkům lhala o původu masa. Její název se dočtete zde.

Odpoledne došla trpělivost zpěvačce a herečce Dagmar Patrasové, která o vánočních svátcích v opilosti bourala na pražských Vinohradech. Patrasová se v instagramovém příspěvku rozhodla uvést na pravou míru některé nejasnosti, které kolem srážky panují. Její zpověď najdete zde.

Související obsah

Informovali jsme i o kuriózním případu Slováka, kterému přišla pokuta za jízdu bez dálniční známky, přestože se jeho auto dálnice ani nedotklo. Muž totiž koupil malý Smart, který si pak na přívěsu vezl domů - a právě za něj chce teď úřad peníze. Na záběry se podívejte v reportáži:

Ve středu také jednala Poslanecká sněmovna, která měla mimo jiné na programu spuštění třetí a čtvrté vlny elektronické evidence tržeb. Návrh se vládě podařilo do druhého čtení protlačit až na osmý pokus. Kterých povolání se EET má nově také týkat? Dozvíte se v článku.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz