Souhrn dne

Jaroslav o vlásek unikl smrti! A celebrity zářily na plese. SOUHRN

Jaroslav o vlásek unikl smrti! A celebrity zářily na plese. SOUHRN
Zdroj: Profimedia

V neděli se konal volební sněm hnutí ANO, už před ním ale bylo jasné, že ho dál povede Andrej Babiš. A redakci TN.cz se ozval muž, který jen těsně unikl srážce s autem v protisměru na D5. Čtěte, co důležitého se dělo.

Premiér Andrej Babiš neměl v souboji o předsednictví hnutí ANO protikandidáta, proto bylo už dopředu jasné, že ho povede dál. Získal 86,5 procenta, proti hlasovalo 13 delegátů z 238 a 19 se zdrželo. O čem Babiš mluvil ve svém projevu, čtěte zde.

Na veřejnost se v neděli dostaly fotky z tradičního Česko-Slovenského plesu, který se konal v sobotu v Obecním domě. Mezi hosty nechyběl hudebník Felix Slováček s partnerkou nebo moderátorky TV Nova Inna Puhajková a Gabriela Partyšová. Galerii z plesu najdete zde.

Děsivé záběry poslal do redakce TN.cz pan Jaroslav, který jen o vlásek unikl srážce s autem v protisměru na dálnici D5. Celý čtvrteční incident zachytila palubní kamera. Všechna auta se ale octavii v protisměru vyhnout nedokázala a seniorova jízda skončila tragicky.

Video pana Jaroslava:

Úřady v americké Auroře už identifikovaly všechny oběti páteční střelby v průmyslovém podniku. Gary Martin, kterého vyhodili z práce, zabil pět lidí a zemřel při přestřelce s policií. Mezi zavražděnými je i mladík, který byl v práci první den. Jeho příběh čtěte v tomto článku.

Související obsah

A trpělivost zřejmě o víkendu došla manželce fotbalisty Waynea Rooneyho Coleen. I s dětmi se podle nejmenovaného zdroje sbalila a odletěla z Washingtonu, kde Rooney aktuálně hraje. Co bylo pomyslnou poslední kapkou, se dozvíte tady.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz