Bizar

Dědeček (90) snědl půl kyblíku barvy. Spletl si ji s jogurtem

Dědeček (90) snědl půl kyblíku barvy. Spletl si ji s jogurtem
Zdroj: Twitter

Devadesátiletý důchodce se dopustil opravdu kuriózního omylu - s chutí se pustil do barvy na zeď a spořádal na posezení půlku kyblíku. Myslel si totiž, že je to jogurt. Jeho vnučka historku sdílela na sociálních sítích - dědeček k údivu všech neměl žádné příznaky otravy.

Mladá žena z New Yorku pobavila tisíce lidí na twitteru historkou o svém devadesátiletém dědečkovi, který se dopustil velmi neobvyklého omylu. "Můj děda snědl půl litru barvy, protože si myslel, že je to jogurt," napsala.

Nejprve objevila poloprázdný kyblík, ve kterém byla lžíce, což ji velmi překvapilo. Poté narazila na samotého dědečka, který měl celé rty pokryté zaschlou barvou a potřísněné oblečení.

Senior skončil v nemocnici kvůli nebezpečí otravy, vyděšení příbuzných se ale postupně proměnilo v pobavení. Lékaři totiž zjistili, že dědeček nemá vůbec žádné nežádoucí příznaky. Jeho žaludek si z barvy evidentně vůbec nedělal "těžkou hlavu".

"Když říkám, že děda miluje jogurt, myslím tím, že vyloženě žije pro jogurt," řekla mladá žena britskému deníku Daily Mail. "Moje mamka kupuje nejméně sedm litrů vanilkového jogurtu týdně," dodala.

Související obsah

Příspěvek na twitteru získal půl milionu srdíček, téměř 180 tisíc sdílení a více než šest tisíc komentářů, ve kterých se lidé hádali, jakou příchuť si děda myslel, že jí. Nejčatěji tipovali pistácii a mátu.

Ke kurióznímu případu se na sociálních sítích vyjádřil i sám děda. "Vypadá to, že jsem ráno snědl nějakou barvu. Musím se přiznat, že mi chutnala víc než jogurt," napsal pobaveně.

ČTĚTE TAKÉ:

Chemikálie v domácnosti: skryté nebezpečí
Není to OTRAVA? Jak ji poznáme + PRVNÍ POMOC

sei, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz