MasterChef Česko

"S kým se musela vyspat, aby tam byla?" Denisa to od diváků slízla

"S kým se musela vyspat, aby tam byla?" Denisa to od diváků slízla
Zdroj: TV Nova

Porotci i soutěžící kuchařské show MasterChef Česko denně čelí kritice diváků. Především sociální sítě se hemží nadávkami a připomínkami, které si mnozí berou až příliš k srdci. V pořadu Jak to vidí MasterChef o tom teď promluvili.

Ne všem divákům MasterChefa se zamlouvá nové složení poroty. Kritikou nešetří především na adresu porotce Přemka Forejta. Nenávistné komentáře se točí kolem jeho mládí, vlasů i porcí, které servíruje ve své restauraci.

Přemek si ale z kritiky nic nedělá. "Já si myslím, že je to největší reklama, o to víc k nám lidi chodí," prohlásil na dotaz Patricie Solaříkové. "Já jsem s tím úplně v klidu, ba naopak, já jsem se od toho vždycky odrážel," doplnil šéfkuchař.

Kritických komentářů si všímá také soutěžící Denisa. "Lidi si mě strašně dobírají. Byla jsem podle nich takový ten hráč, který 'je tam z protekce' a 'nevim, komu musela udělat dobře', případně 'co tam ta rakovina dělá, ta už měla vypadnout'," svěřila se.

Po posledním díle už se podle ní radovalo mnoho lidí, že konečně vypadne, místo toho ale odešel domů Bohouš. "Všechny ty baby, co mě tam hejtujou, už se těšily, že půjdu domů, ale já jsem tam ještě zůstala," vtipkovala.

Související obsah

I sláva má ale dvě strany, a sociální sítě tak zaplavují také pozitivní a pochvalné komentáře. Přemek i Denisa přiznali, že jim chodí také nabídky na rande nebo různé fotky. Jaké? A co na takové zprávy odpovídají? To se dozvíte v celém dílu Jak to vidí MasterChef.

Show MasterChef Česko sledujte vždy ve středu od 21:40 na Nově! Poslední díl najdete na webu NovaPlus, všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Vyrovnejte se s pomluvami!
Jde o vaši pověst: Jak se vypořádat s divokou minulostí?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz