Jiří Pomeje

Andreu Pomeje lidé odsoudili. Teď popsala děsivé chvíle s Jirkou!

Andreu Pomeje lidé odsoudili. Teď popsala děsivé chvíle s Jirkou!
Zdroj: Profimedia

Manželka zesnulého herce a producenta Jiřího Pomejeho popsala náročný život s ním. Reagovala tak na komentáře některých přátel i lidí, kteří ji vůbec neznají, jak mohla opustit muže s rakovinou.

Na Andreu Pomeje se snesla kritika už poté, co se s Jiřím rozešla a on se odstěhoval. Teď musí štiplavé poznámky snášet znovu. V rozhovoru pro portál Blesk.cz se do Pomejeho manželky opřela také jeho kamarádka Marie Formáčková. A to byla pro Andreu zřejmě poslední kapka.

"Maruško, vím, že jsi Jirku milovala a on tebe, znáš ho tak dlouho. Víš, že to byl skvělý chlap, hodný, empatický člověk, který by se pro všechny z celého srdce rozkrájel. Ale také spousty věcí zveličoval, ne-li si úplně vymyslel. Nevite bohužel nic, co se u nás za poslední roky (ještě před nemocí) dělo," začala Andrea.

V dlouhém prohlášení na facebooku pak popsala děsivé chvíle, které při bydlení s Pomejem zažila. Poté, co ho lékaři propustili z nemocnice a vše nasvědčovalo tomu, že se herec vyléčil, prý doufala, že také přehodnotí svůj život. To se ale podle ní nestalo.

"Dokážete si vůbec představit, jaké je to milovat člověka, který odmítá vaši pomoc? Jaké je to, když se s malým dítětem před ním musíte zamykat v pokoji a počkat, až vystřízliví? Jak je to těžký od takového člověka odejít, protože každé ráno je to zase ten úžasný, hodný, empatický muž?" ptá se Andrea.

 

Související obsah

Pomejemu prý manželka nabídla, že se s dcerou Aničkou odstěhují a on může v bytě zůstat. "On odmítl a opilý si tu před domem udělal svou One man show pro média. Čekala jsem, jak se bude chovat, jestli začne opravdu žit tak, jak má. Když ho neprobrala nemoc, a to že skoro umřel, tak ho třeba probere tohle... Jenže ne! Nic nepochopil," dodala Andrea.

Celé vyjádření najdete na jejím facebooku:

Jiří Pomeje zemřel v úterý ve věku 54 let v nemocnici v Nové Vsi pod Pleší. Dlouhé měsíce bojoval s rakovinou hrtanu, která se rozšířila do kostí a následně do celého těla. Při léčbě přišel o hlas a částečně také zrak. Jeho smrt potvrdil nejlepší kamarád Pavel Pásek.

Podívejte se na reportáž TV Nova:


ČTĚTE TAKÉ:

Vážná nemoc! Co udělá s vaším vztahem?
Nejhorší ze všeho je porod? Omyl, těchto 9 nemocí vám způsobí mnohem horší utrpení

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz