Jiří Pomeje

Vykašlali se na něj? Na Pomejeho pohřeb nepřišla řada kamarádů!

Na středeční pohřeb Jiřího Pomejeho sice přišly stovky lidí z řad veřejnosti, celebrit ale mezi smutečními hosty moc nebylo. Herec a režisér přitom pracoval s řadou slavných osobností, proč mu tedy nepřišly na pohřeb?

Jedna ze známých tváří, která na smutečním obřadu chyběla, byla například Dáda Patrasová. Tu podle webu Aha! smrt Jirky hodně zasáhla a prý mu ještě předtím, než podlehl rakovině, dodávala sílu. Přesto se rozhodla pohřbu nezúčastnit. "Nemůžu jet na pohřeb, vím, že bych to nezvládla. Myslím, že bych se tam složila," vysvětlila královna dětských srdcí. To, že přišla o řidičák, v její neúčasti údajně nehrálo žádnou roli.


Další chybějící osobností byla Jiřího první žena Michaela Kuklová. Ta se ovšem už dopředu omluvila a dala přednost pracovním povinnostem. Čeká ji totiž představení Když se zhasne ve 250 kilometrů vzdáleném Opočně, píše Blesk.


Nepřišla ani řada kolegů z filmového průmyslu. Mezi hosty proto chyběla například "parta" z Kameňáku. Na Pomejeho přitom po jeho smrti dojemně vzpomínala v rozhovoru Alice Bendová. "Je mi velice líto, že Jirka odešel tak mladý a zanechal tady dcerušku. Potkali jsme se na natáčení Kameňáku," napsala redakci TN.cz. Ani ta se však posledního rozloučení nezúčastnila.


Přestože byla pohřební síň doslova narvaná k prasknutí hosty z řad široké veřejnosti, zdroje TV Nova z místa potvrdily, že nálada na obřadu byla velice zvláštní. "Bylo to takové strohé a krátké. Zahrálo pět písniček a byl konec. I těch celebrit se objevilo málo, viděl jsem jen Trošku, Morávkovou, Svobodovou a pak toho jeho kamaráda Páska. A Andrea Pomeje ještě štěkala na novináře, ale to bylo všechno," řekl jeden z účastníků pohřbu.

Související obsah


Jiří Pomeje zemřel ve věku pouhých 54 let na rakovinu kostí a hrtanu. Zanechal po sobě dceru Aničku, kterou měl se svou poslední manželkou Andreou Pomeje.

ČTĚTE TAKÉ:

RAKOVINA na hlavě a v krku: drsné konce po nevinných začátcích
7 důvodů, proč nejste OBLÍBENÍ!

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz