Slovensko

Tragédie na sídlišti. U paneláku našli tělo mladé Karolíny (†29)

Tragédie na sídlišti. U paneláku našli tělo mladé Karolíny (†29)
Zdroj: Facebook Karolína Antalová a Streetview

Hrozivý pohled se naskytl v pátek dopoledne lidem na sídlišti v slovenské Devínské Nové Vsi. Pod oknem paneláku leželo tělo devětadvacetileté Karolíny Antalové. Mladá dívka bydlela v domě se svými rodiči. V minulosti pracovala jako manažerka ve známém rádiu a zkoušela prorazit i jako herečka. Případ vyšetřují policisté.

Dívka vypadla ze 12. patra paneláku, v němž žila se svými rodiči. Záchranáři jí už nemohli pomoci. Její úmrtí začali vyšetřovat policisté.

"Podle prvotních informací měla žena podlehnout zraněním, která s největší pravděpodobností způsobil pád ze 12. patra obytného domu. Ohledávající lékař nařídil pro přesné určení příčiny smrti soudní pitvu," uvedla pro web Čas.sk, který na případ upozornil, bratislavská policejní mluvčí Lucia Mihalíková s tím, že policisté začali případ vyšetřovat pro podezření z trestného činu zabití.

Mladá žena pracovala dva roky ve slovenském rádiu Expres, kde se věnovala prodeji reklamy. V rádiu skončila, protože se žena, za níž zaskakovala, vrátila z mateřské dovolené. Karolína, která se v roce 2011 objevila v oblíbeném slovenském filmu Love, teď plánovala cestovat po světě.

Související obsah

Sousedi Karolínu popsali jako milou a vždy usměvavou dívku. Z jejího úmrtí jsou v šoku. Na místě, kde tělo našli, zapalují známí a přátelé Karolíny svíčky a nechávají květiny.

Podle některých sousedů ale muselo Karolínu něco trápit. "Syn mi řekl, že nechala dopis na rozloučenou, takže to vypadá tak, že skočila sama a spáchala sebevraždu," řekla Času jedna ze sousedek.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz