Přepadení

Maskovaný lupič přepadl benzínku v Kadani, obsluhu děsil zbraní!

Severočeští kriminalisté od úterního večera pátrají po lupiči, který přepadl benzínku v Kadani na Chomutovsku. Lapka se maskoval a mával kolem sebe zbraní. Se získaným lupem pak utekl pryč.

"Neznámý pachatel čerpací stanici na okraji Kadaně přepadl v úterý kolem půl deváté večer. Obsluhu ohrožoval zbraní. Poté, co dostal peníze, z místa odešel směrem do Zeyerovy ulice," řekla TN.cz po středeční 13. hodině policejní mluvčí Alena Bartošová.

Odmítla však specifikovat, jakou zbraň lupič měl. Stejně tak neřekla, kolik peněz se mu z kasy podařilo "vyluxovat".

"Celý incident se naštěstí obešel bez zranění. Po lupiči pátráme a samozřejmě oceníme jakékoli informace vedoucí k jeho dopadení," dodala Bartošová.

Související obsah

Popis lupiče: Muž střední postavy, asi 180 centimetrů vysoký. Během činu byl maskován černou kuklou s otvorem na oči. Na sobě měl zimní bundu zelené (khaki) barvy s kapucí, tmavé kalhoty a tmavé boty. Na zádech měl výrazný různobarevný batoh. Mluvil plynně česky. 

V Kadani to není první loupežné přepadení. V červnu 2017 tu lupič nejprve přepadl banku, v listopadu se cílem zločince naopak stal kurýr, kterého útočník omráčil a zmizel s taškou s penězi.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz