MasterChef Česko

Oliver na rovinu přiznal, co cítí ke Kamu! Nezůstalo jen u pusy

Oliver na rovinu přiznal, co cítí ke Kamu! Nezůstalo jen u pusy
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer mohli diváci sledovat další díl kuchařské soutěže MasterChef Česko. V první výzvě měli soutěžící rozdělení na týmy vařit asijskou kuchyni. A pro Olivera bylo překvapení o to větší, že na natáčení dorazil jeho idol.

Porotci rozdělili soutěžící na týmy a zadali pro některé složitý úkol: uvařit vietnamské jídlo. Modrý tým si za svého kapitána zvolil Olivera, který asijskou kuchyni miluje a obdivuje také známou šéfkuchařku s přezdívkou Kamu, která se jí zabývá.

"Já jsem o ní zrovna mluvil a za dvě minuty přišla jako host," popsal své nadšení Oliver. Bylo vidět, že má z návštěvy Kamu obrovskou radost a jakmile vešla do kuchyně MasterChefa, začal se dokonce červenat.

"Kamu je pro mě inspirací. Měl jsem k ní takový respekt, až jsem z toho zrudnul," uvedl Oliver v pořadu Jak to vidí MasterChef. A tváře mu zčervenaly ještě jednou - to když od slavné kuchařky dostal pusu na tvář.

Související obsah

Rozchod kvůli Kamu se ale nekonal, Oliverova přítelkyně prý všechno vzala v klidu. "Hned jsem jí posílal fotku, Míša byla za mě ráda. Samozřejmě by nechtěla, aby mě takhle líbala každá holka, ale tohle je Kamu," prohlásil Oliver.

Soutěžící prozradil také to, že je s blogerkou stále v kontaktu. "Občas si píšeme. Chtěla vědět, jak to v soutěži chodí," sdělil Oliver, jehož tým ale ve výzvě propadl. Z kola ven musela nakonec Zuzka, která podle porotců připravila nejhorší salát.

Poslední díl show MasterChef Česko najdete na NovaPlus, všechny jsou na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

Fanoušky zdrtil odchod Bohouše z MasterChefa. Můžete ovlivnit, jestli se vrátí!

Nadržují jí! útočí diváci na Kačku z MasterChefa. Víme, jak je to ve skutečnosti

Celý den je v kuchyni, přesto zhubla neuvěřitelných 33 kg! Jak to dokázala!
Je líbání nevěra? Odpovídali muži i ženy a závěr vás překvapí

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz